Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Zásahy

Vítejte na stránce sdhosek.snadno.eu v sekci Zásahy

LEDEN 2014

15.ledna- Kontejner Lidická ulice, po příjezdu na místo, bylo průzkumem zjištěno, že hořící odpad byl uhašen občany hasícím přístrojem.  Naší jednotkou byl kontejner prolit vodou a velitelem HZS Duchcov vše zkontrolováno

ÚNOR 2014

žádný zásah

BŘEZEN 2014

3.března- Slovenská 306, na žádost MP Osek vyjela jednotka k odstavné ploše automobilů v Slovenské ulici k vyteklé naftě. Byl zjištěn betonový podklad zasypaný štěrkopískovou vrstvou. Tato vrstva byla sebrána do nádob a odvezenena do sběrného dvora k lidvidaci.

5.března- Hrdlovská 649, na ohlášení občana vyjela jednotka na místo události. Průzkumem byla zjištěna rozlitá nafta pod parkujícími vozidly. Plocha byla zasypána sorbetem a sklizena. Použitý sorbet byl sklizen a odvezen do sběrného dvora k likvidaci.

10.března- Riegrova- na místě události bylo průzkumem zjištěno,že hoří suchá tráva na velké ploše. Byl natažen útočný  proud C o délce 100 m a hašena fronta požáru. Zároveň bylo z druhé strany zahájeno hašení jednoduchými hasebními prostředky (lopaty). Po uhašení fronty požáru byla dohašena doutnající místa uvnitř požářiště. Na místě s naší jednotkou spolupracovala HZS Duchcov, která dodávala vodu.

12.března- Tyršova 609,na místě události bylo průzkumem zjištěno, že ve sklepě vedle domu je žena se zraněným kolenem a nemůže ven. S pomocí přítomných mužů byla vynesena ven ze sklepa a následně předána do péče ZZS.  Po vynesené byla přítomna i jendotka HZS  Teplice.

22.března- Jateční- na oznámení občana vyjela jednotka otevřít zabouchnuté vstupní dveře bytu. Toto bylo provedeno po žebříku  otevřeným oknem.

DUBEN 2014

29.duben -Dlouhá louka- po příjezdu na místo,kde hořel motor automobilu, naše jednotka tvořila zálohu na místě události.

30.duben- park vedle objektu,Tyršova 755- na místě události byl zjištěn hořící odpadkový koš,natažením hadic s vysokotlakou vodou bylo vše uhašeno, i okolí místa činu.

ČERVENEC

 

13.červenec- Barvář-cvičení-po příjezdu naše jednotka zajišťovala hadicové vedení "B,, v délce 8m mezi jednotkami Dubí a Košťany,byl zbudován hadicový přejezd.

 

 

 

 

  

TOPlist